IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Windows Media, помогите плз
Filth
сообщение 24.7.2008, 17:56
Сообщение #1

Участник
Иконка группы

Спасибо сказали: 0
Из: Барнэо

У меня есть вопрос по проигрывателю....Вот например я играю,нижимаю кнопочку на клавиатуре,и у меня открывается проигрыватель...а плэй лист у него пуст....можно ли как-нить сделать чтоб плэй лист открывался при каждом запуске проигрывателя?

--------------------

ыЫ)В линейку никогда не играл)
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Dark Forces
сообщение 24.7.2008, 18:11
Сообщение #2

Порталовец
Иконка группы

Спасибо сказали: 8
Из: Бийск

Цитата(Filth @ 24.7.2008, 18:56) *
У меня есть вопрос по проигрывателю....Вот например я играю,нижимаю кнопочку на клавиатуре,и у меня открывается проигрыватель...а плэй лист у него пуст....можно ли как-нить сделать чтоб плэй лист открывался при каждом запуске проигрывателя?

сохраняешь список...потом в библиотеке будет твой плей лист,остётся нажать тока на плей
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Filth
сообщение 24.7.2008, 18:27
Сообщение #3

Участник
Иконка группы

Цитата(Dark Forces @ 24.7.2008, 19:11) *
сохраняешь список...потом в библиотеке будет твой плей лист,остётся нажать тока на плей

Или я туплю,или ты меня не понял...Вот у меня созданый плэйлист есть ,я играю например в CSS приспичило мне музыку послушать(не сворачивая игры),нажимаю на клаве кнопку плэй,у меня открывается проигрыватель,список пустой,пробую ещё раз нажать,он ни чё не воспроизводит...а как сделать так,чтоб нажал плэй,открылся проигрыватель,нажал ещё раз плэй,у меня музыка заиграла...ну или хотя бы чтоб когда у меня чё-та воспроизводится,я закрыл проигрыватель,потом опять открыл,а у меня то что воспроизводилось,осталось....Вот...

--------------------

Вставить ник
+Цитировать сообщение
Dark Forces
сообщение 24.7.2008, 19:03
Сообщение #4

Порталовец
Иконка группы

Цитата(Filth @ 24.7.2008, 19:27) *
Или я туплю,или ты меня не понял...Вот у меня созданый плэйлист есть ,я играю например в CSS приспичило мне музыку послушать(не сворачивая игры),нажимаю на клаве кнопку плэй,у меня открывается проигрыватель,список пустой,пробую ещё раз нажать,он ни чё не воспроизводит...а как сделать так,чтоб нажал плэй,открылся проигрыватель,нажал ещё раз плэй,у меня музыка заиграла...ну или хотя бы чтоб когда у меня чё-та воспроизводится,я закрыл проигрыватель,потом опять открыл,а у меня то что воспроизводилось,осталось....Вот...

скачай 11 версию
у меня когда открываешь плеер,у мя сразу вкладка библиотека,остаётся плай тока нажать...
по теме,у меня сначала надо на клаве нажать кнопку "открыть плеер",а потом кнопку "плей"
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Filth
сообщение 24.7.2008, 19:07
Сообщение #5

Участник
Иконка группы

Цитата(Dark Forces @ 24.7.2008, 20:03) *
скачай 11 версию
у меня когда открываешь плеер,у мя сразу вкладка библиотека,остаётся плай тока нажать...
по теме,у меня сначала надо на клаве нажать кнопку "открыть плеер",а потом кнопку "плей"

у меня виста,там встроеная 11 версия....ненаю,я тыкаю,а мне библиотеку не открывает=((

--------------------

Вставить ник
+Цитировать сообщение
Dark Forces
сообщение 24.7.2008, 19:17
Сообщение #6

Порталовец
Иконка группы

Цитата(Filth @ 24.7.2008, 20:07) *
у меня виста,там встроеная 11 версия....ненаю,я тыкаю,а мне библиотеку не открывает=((

блин,ну не знаю,у меня всё норм,может не так сохоаняешь?почему список то пустой?он у тебя какую вкладку открывает?я сохранил свой список в стандартный плей лист("проигрывается")
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Макс
сообщение 19.1.2009, 13:28
Сообщение #7

Новичок
Иконка группы

Из: Россия,Барнаул

Помогите у меня когда устанавливая Windows Media-11 идёт проверка на подлиность и появляется надпись что тима нельзя установить,как обойти мне эту проверку на подлиность?

--------------------
Валенки - это заросшие, окрепшие и поседевшие мужские носки.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Cheburek
сообщение 19.1.2009, 14:51
Сообщение #8

Порталовец
Иконка группы

Спасибо сказали: 109

По-моему нужен другой дистриб WM
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Макс
сообщение 19.1.2009, 19:59
Сообщение #9

Новичок
Иконка группы

Цитата
По-моему нужен другой дистриб WM
А где его достать чтобы не требовал проверка на подлиность?

--------------------
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Gamber
сообщение 20.1.2009, 12:41
Сообщение #10

Участник
Иконка группы

Спасибо сказали: 4
Из: Россия, Сибирь, Барнаул

Цитата(Макс @ 19.1.2009, 19:59) *

]]>http://my-soft-blog.net/windows-media-play...ionnyiy-windows]]>
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Макс
сообщение 23.1.2009, 11:22
Сообщение #11

Новичок
Иконка группы

Цитата
Цитата(Макс @ 19.1.2009, 19:59)

]]>http://my-soft-blog.net/windows-media-play...ionnyiy-windows]]>

Непомогло!

--------------------
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Гость_Bartboonnob_*
сообщение 19.2.2012, 11:14
Сообщение #12

Гости

Спасибо сказали:

All of our task end the week is around any evolving landscaping current work look. Up until recently an hour or two paid contemplating one of the big online occupation hunt internet sites could possibly deliver numerous ]]>Pozycjonowanie stron]]> corresponding possibilities. The fact is that, for many people, those times are actually previous. By having a struggling economy and additionally a great doubtful commercial potential future, organisations are usually wary approximately using the services of. Modern day people looking for work have got to position more commitment to locate his or her following work. So work looks are usually harder - and not impossible. Numerous people have interview and obtain rented every single day. Even more perform, institution, and dr are able to place people inside very same space. We will facial skin the idea - good quality activity lookup need to consider a number of hard work! One of the initially actions would be to extend your current exploring. You should not only just determine List and Careerbuilder just about every single breakfast -- seem for more distance. There's lots of (numerous) websites that you can get to guide you obtain a job. The majority of are for sale to complimentary - everyone just need to come across in addition to utilize them. Comprise of almost any primary in addition to local tabloids inside your search. Magazines right now often times have internet seek out features such as most massive profession planks. and may also have localized data want employment fairs not to mention profession sessions. Social network sites internet sites is definitely a great gain inside of a project seek out. Rental many people you know (or maybe used to know) that you're shopping is an excellent help qualifing for the word outside. There's also sites for example LinkedIn to help you actually reunite by using previous co-workers or perhaps companies which discover exactly the category and also give good results you love and therefore you have been proficient at. They are the joints which will help land which usually ]]>Tanie pozycjonowanie]]> following that project. Sometimes merely that has a regimen to go through will help set up together with spread ones look. Acquire a person's seek out internet sites as well as associates not to mention preserve revisiting these individuals consistantly. A regular regimen could perhaps help in keeping everyone tones together because you will find work that there is intended to accomplish daily and also each day to discover a profession, and not experiencing simply no plan as well as a hit-or-miss seek. Do not get frustrated if so often the right formula is actually 'No', them basically is required to be; Yes' once. An important optimistic effect on the top quality, detailed lookup is usually you discover what kinds projects are on hand and even in all probability experience significantly greater variety of cutting open along with managers. By way of investigating a lot of these it's likely you'll find out more about what kinds and also give good results for you to do and also at which are usually fantastic websites to try the software. Which means keep in mind, putting further time straight into your livelihood browse is not merely a wise idea, it is actually more or less become a importance. Your benefit will be the fact that by way of executing high quality study you will probably find several selections and then find a very good corresponding profession for everyone. I wish you all!
This past year was first a fantastic one for any PLAYSTATION 3 fans. 4 seasons saw that release of an predominant array regarding PLAYSTATION 3 SLIM titles similar to Significant Weather that is terrific. Furthermore produced ended up being the particular PLAYSTATION 3 SLIM Switch which usually increased an exciting new width into a gamers igaming practical experience. Similar to this, 2011 boasts to become a fun twelve months for all PLAYSTATION 3 Managers. Everyone will probably be checking out the top twenty PS3 SLIM matches planned for introduction for the Playstation 3 console or possibly online belonging to the PSN network around 2011. We tend to shall in addition become featuring whenever all these games are PLAYSTATION 3 250GB distinctive plus works with your PLAYSTATION 3 Move Controller. 1. Gone Space or room 3: Departed Spot a couple of can be described as down and dirty level sci-fi scary label. That follow up witnesses the actual profit regarding astro electrical engineer Isaac Clarke posessing arrived punch bang around one other strange place termed any Sprawl. Isaac should right now take on that completely new trend from aliens. A computer game is because often be introduced to the 25th of The month of january in the usa and additionally 28th from The month of january throughout the uk. Inactive Living space step 2 could be reasonably limited edition but will are available sold with Deceased Breathing space: Removal as being a Playstation Progress game heading. some. Your Elder Scrolls Sixth v: Skyrim: Bethesda is normally probable a new serps with this best and newest payment of this sport. The story brand of this sequel appears an important extension on the last collection all of which will contain individuals participating in a position of this last dragonborn from the nationality to save your human belonging to the fingers of your dragons. You is unable to validate at this time if it rpg chain will be works with typically the PS3 Shift. 3. Deus Ex girlfriend: Person Emerging trend: This action RGP video game is usually appealing a struck through a not as much properly gotten prequel. Deus Ex-mate: Real human Movement centers all over a fabulous cybernetically augmented male Adam Jensen whom combat versus various androidy forms from a various storyline conspiracy theory. This online game is appointed to generally be launched in August 20114. LittleBigPlanet couple of: is mostly a puzzle platformer video game launched inside Jan 2011 along with began as a result of Marketing Molecule. This specific newest installment inside the few the game colleges in the capacity regarding gamers to create grades together with minor activities. LittleBigPlanet three includes certain brand-new inspiring programs is some sort of PS3 SLIM Switch similar belief adventure. 5. Killzone 3: Killzone 3 is often a initially particular person player with the dice game which is to be on your 22nd in February 2011. The video game is usually produced by Guerrilla Game titles and also Zipper Interactive and Nintendo wii possesses validated you'll attack the floor jogging using this a. You will be able so that you can enjoy Killzone 3 on a 3d images TELEVISION using a PLAYSTATION 3 Proceed controller. 6. Known two: Known 2 is normally produced by Sucker Punch Productions with regard to Xbox 360. The adventure can be described as sequel into the previous post titles issued last season together with comes after any activities associated with Well known. Well known three centres around Cole MacGrath and also his or her world war while using Militia additionally, the Monster inside a brand-new location labeled as Cutting edge Marais. Notorious some is really a PLAYSTATION 3 250GB Switch working match because of possibly be presented in 2011. 7. Uncharted 3: The middle payment in that group of other person player with the dice gaming plus is targeted on Nathan Drakes' look for the misplaced location "Atlantis within the Sands" along with his showdown regarding medical. You'll be able to have fun with this approach specific PLAYSTATION 3 SLIM name during three dimensional. Sport will include not one but two multiplayer settings: co-op and even competing and some different locales. The adventure may guidance PlayStation's PS3 Step controller. 8. SOCOM five: SOCOM several is known as a third someone present shooter online game specific in the Playstation 3 or xbox ]]>gry]]> podium. SOCOM several for instance prequel will likely be directed at web based multiplayer enjoy yet not like original collection there's that launch from the simple gambler application. Competitors would be main a new your five fella distinctive NATO problems squad to make sure you test manage for the worlds' fundamental rivers with the possession of an new affiliate marketing online tendency about eradicating all the world wide overall economy. SOCOM five works with together with your PS3 Move controller not to mention timetabled being discharged in the first of all quarter from 2011. 9. Dragon Grow older a pair of: Monster Age group 2 can be described as Purpose Enjoy Match in addition to follow up with the 09 activity ]]>Reklama internetowa]]> with the season. Participants definitely will have fun with that position for Hawke, the sanctuary who seem to rises to location of popularity on this planet connected with Monster Grow older. The game can be produced by BioWare plus posted through Electric powered Artistry. Monster Age two is without a doubt reserved for the purpose of generate inside 03 2011 and also appropriate for your own PS3 Push controller. 10 Large Appearance 3: Players may ]]>Pozycjonowanie]]> be prepared to perform a character in Commander Shepard, an Alliance Boat tasked together with having the planet backside with the fingers with aliens who sadly are misshapen upon wiping apart the full human race. The experience is usually produced by BioWare and will also be discharged inside last three months from 2011. Muscle mass fast Impression 3 facilitates PS3 SLIM Progress. 2011 is actually guaranteeing that should be a thrilling twelve months for anyone PLAYSTATION 3 SLIM homeowners. In case you notion recently seemed to be good, these types of awaited PLAYSTATION 3 250GB ]]>Reklama w Google]]> post titles are generally likely to put the particular pub more larger. Most of these within belief will be the top PS games to generally be over the check for within 2011.
]]>Pozycjonowanie strony]]>
Вставить ник
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему